reklama
reklama
reklama
reklama

Prawa autorskie

Ocena użytkowników: gorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszenia / 2
SłabyŚwietny 

Teksty, zdjęcia, filmy i inne materiały, których autorem jest redakcja haloGORLICE.pl, są objęte prawami autorskimi.

Korzystanie z tych materiałów jest możliwe tylko i wyłącznie za zgodą redakcji portalu po uprzednim skontaktowaniu się z nami za pomocą maila pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 733 99 51 51.

Zabronione jest kopiowanie treści, zdjęć oraz filmów będących własnością autorów portalu haloGORLICE.pl bez ich zgody.

W przypadku nieuprawnionego użycia wyżej wymienionych materiałów zostanie wykorzystana droga polubownego rozstrzygnięcia sprawy wiążąca się z zadośćuczynieniem finansowym. Wysokość tego świadczenia należy do decyzji autora materiałów, jednak jest to kwota nie mniejsza niż 100,00 zł za każdą fotografię i tekst o ilości 1800 znaków (A4).

Wszystkie zdjęcia opatrzone logo portalu haloGORLICE.pl są jego własnością. Niedopuszczalne jest kopiowanie, zmienianie, zamazywanie lub wycinanie logo i publikowanie na innych stronach internetowych, materiałach prasowych oraz telewizyjnych, bez zgody autora zdjęć oraz portalu.