reklama
reklama
reklama
reklama

Wydarzenia sportowe w mieście

Punkty bez gry

Ocena użytkowników: gorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszenia / 0
SłabyŚwietny 

W ostatni weekend piłkarze Glinika Gorlice pauzowali. Powodem było wycofanie się LKS-u Nowa Jastrząbka po rundzie jesiennej a z tą właśnie drużyną mieli się spotkać gorliczanie w ramach 20. kolejki rozgrywek.

Mimo trzech zdobytych punktów sytuacja Glinika w perspektywie walki o utrzymanie się w IV lidze nie przedstawia się ciekawie.

 

Glinik Gorlice - LKS Nowa Jastrząbka 3:0 (walkower)

W rundzie jesiennej Glinik przegrał na boisku w Nowej Jastrząbce 0:2.

Glinik zajmuje w tabeli rozgrywek 13. miejsce mając na koncie 22 punkty, które zdobył w 20 meczach. Za sobą, oprócz wycofanego z rozgrywek LKS-u, ma tylko 2 zespoły. Aby myśleć o utrzymaniu się w IV lidze gorliczanie muszą dogonić uciekającą im grupę klubów, które mają podobną ilość punktów ale mniej rozegranych meczy. Sprawa jest poważna, bo przed Glinikiem kilka spotkań z dużo wyżej rozstawionymi przeciwnikami.

 

Komentarze   

 
+3 #1 jurek 2015-04-20 21:50
Niech kibice teraz pomagaja, jesli tacy jeszcze sa! GKS
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież