reklama
reklama
reklama
reklama

Zbliżające się imprezy i wydarzenia

15.12.2013 - KONCERT ZESPOŁU NEW DAY

Ocena użytkowników: gorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszenia / 0
SłabyŚwietny 

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach zaprasza na:

„IMPRESJE ŚWIĄTECZNE”

KONCERT ZESPOŁU - NEW DAY

 

15 grudnia 2013 roku (niedziela), godz.17.30

Ośrodek Konferencyjno-Wystawienniczy „Kasztel w Szymbarku”

 

W przedświątecznym zabieganiu zapraszamy Państwa na inspirujący wieczór z muzyką zespołu NEW DAY. Grupa powstała w styczniu 2003 roku i zdobyła uznanie publiczności zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2005 roku NEW DAY na specjalne zaproszenie organizatorów Światowych Dni Młodzieży wystąpił, jako główny reprezentant Polski w Kolonii, gdzie skandujący kilkusettysięczny tłum nie pozwolił mu zejść ze sceny.

Muzyka zespołu NEW DAY stanowi przykład doskonałej harmonii w stylistyce muzycznej, żaden element nie jest przesadzony. Na koncertach czuje się dynamizm przy równoczesnej delikatności w formie muzycznej, dźwiękowej i tekstowej. Koncerty są za każdym razem przeżyciem dla każdego, kto szuka w życiu swej drogi.

Zespół wydał 6 płyt długogrających. Album „Tam-Tam i Tu” został doskonale przyjęty zarówno przez krytyków jak i słuchaczy. „Czarna Płyta” wydana w 2005 roku zdobyła tytuł Najlepszej Płyty Roku 2005, zaś „Kawa z mlekiem” z 2008 roku, odniosła ogromny sukces trafiając zarówno do wielu młodych, jak i starszych słuchaczy.

Wstęp wolny!

„Kasztel w Szymbarku”; tel. /fax +48 18 351 31 14; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.gorlice.art.pl