reklama
reklama
reklama
reklama

Zbliżające się imprezy i wydarzenia

11.04.2014 - "Nałożenia" DOBRAWA BIES / grafika

Ocena użytkowników: gorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszenia / 0
SłabyŚwietny 

Dyrektor Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów – Zdzisław Tohl

oraz Artystka

serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy

 

"Nałożenia" DOBRAWA BIES /  grafika

 

wernisaż  dnia 11  kwietnia 2014 (piątek) godz. 18.00

Ośrodek Konferencyjno-Wystawienniczy "Kasztel w Szymbarku"

 Dobrawa Bies - absolwentka krakowskiego liceum plastycznego im. J. Kluzy, obecnie jest studentką IV roku na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. J. Matejki w Krakowie. Specjalizuje się w grafice warsztatowej, w szczególności linorycie i monotypii. Brała udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych m.in. w Krakowie i Zakopanem.

Na wystawie zatytułowanej „Nałożenia” prezentowane są grafiki wykonane w technice linorytu, powstałe na przestrzeni ubiegłych dwóch lat, pochodzące z cyklu Miasto Zakłócenia.

Cykl Miasto to impresja na temat bliżej nieokreślonego miasta, jego ulic, budynków i sieci połączeń, jakie nawzajem tworzą. Stanowi próbę spojrzenia z góry i uchwycenia ich w wizualną całość. Cykl Zakłócenia to wewnętrzne autoportrety, podjęcie próby uchwycenia emocji, ilustracja myśli i snów, szukanie miejsca, gdzie wszystko spotyka się, łączy i nakłada.

 
Wystawa czynna: 11 kwietnia -  8 maja 2014