reklama
reklama
reklama
reklama

Zbliżające się imprezy i wydarzenia

11.05.2014 - ZAWODY STRZELECKIE „Dzień Zwycięstwa”

Ocena użytkowników: gorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszenia / 0
SłabyŚwietny 

 Organizacja Powiatowa Ligi Obrony Kraju serdecznie zaprasza wszystkich chętnych sympatyków strzelectwa sportowego na zawody strzeleckie z okazji „Dnia Zwycięstwa”, które odbędą się na strzelnicy LOK przy ul. Brzozowej 1 w dniu 11 maja 2014 r. (niedziela) o godz. 15:00. Opłata startowa 10 zł.

Celem zawodów jest popularyzacja strzelectwa sportowego wśród młodzieży i dorosłych. Zawodnicy strzelają trzy strzały próbne i dziesięć ocenianych z pozycji leżąc do tarczy odległej 50 m.

 

Tradycyjnie prowadzona będzie punktacja indywidualna kobiet i mężczyzn. Uczestnik zawodów, który wystrzela najwyższy wynik otrzymuje Puchar Prezesa Zarządu Powiatowego LOK Gorlice, za zajęte miejsca I-III w obu kategoriach uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizacje Powiatową LOK.

Broń zabezpiecza organizator zawodów. Przed rozpoczęciem strzelania zawodnicy zapoznani zostaną z zasadami bezpieczeństwa oraz regulaminem strzelnicy.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 508-065-878