reklama
reklama
reklama
reklama

Zbliżające się imprezy i wydarzenia

19.05.2014 - Póki serce nie ucichnie, myśl nie zgaśnie

Ocena użytkowników: gorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszenia / 0
SłabyŚwietny 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu – Filia w Gorlicach i Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach zapraszają na spotkanie z poezją Ludomira Mazeli zatytułowane:

Póki serce nie ucichnie, myśl nie zgaśnie

Odbędzie się ono dnia 19 maja (poniedziałek) o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Domu Nauczyciela w Gorlicach ul. Wróblewskiego 10.

 

W programie przewidziano montaż słowno-muzyczny utworów poety w wykonaniu uczniów Miejskiego Zespołu Szkół nr 4 w Gorlicach oraz instruktorów i wychowanków gorlickiego MDK. Przedstawiona zostanie również prezentacja multimedialna zawierająca informację bibliograficzną opracowaną przez Bibliotekę Pedagogiczną oraz film Regionalnej Telewizji Gorlickiej poświęcony postaci Ludomira Mazeli.

Honorowym gościem spotkania będzie prof. dr hab. Janusz Pasterski z Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego, autor przedmowy do jednej z książek poety.