reklama
reklama
reklama
reklama

Zbliżające się imprezy i wydarzenia

01-15.07.2014 GALERIA UCZUĆ - Akcja fotograficzna

Ocena użytkowników: gorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszeniagorlice-wydarzenia-aktualności-reklama-kultura-sport-ogłoszenia / 1
SłabyŚwietny 

 

I ty możesz dać wyraz własnej ekspresji i zaistnieć jako twórca…

„Zapisz” przy pomocy fotografii któryś ze stanów uczuć i emocji. Możesz to zrobić nawet aparatem fotograficznym w twoim telefonie. Dołącz do zdjęcia krótki opis i wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nadesłane prace utworzą obraz różnorodnych stanów emocjonalnych i odzwierciedlą Wasz stosunek do rzeczywistości. 

Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów, oddział Kasztel w Szymbarku serdecznie zaprasza na konkurs.

Skąd taki temat? 
Ekspresja (łac. expressio) znaczy wyrażać.
W sztuce charakteryzuje się położeniem głównego akcentu na sile oddziaływania dzieła na emocje odbiorcy. 
Ekspresjonizm to kierunek w sztuce, który ma na celu wyrażenie uczuć artysty, bardzo osobistego postrzegania świata przez siebie.
Prezentowana obecnie w naszej galerii twórczość prof. Henryka Cześnika z jej ogromną siłą wyrazu, wizją, użytymi środkami formalnymi (kontrastowe zestawienia, użycie różnych faktur, deformacje) wywodzi się niewątpliwie z rodziny ekspresjonistycznej. 

Wirtualna galeria uczuć znajdzie miejsce na fanpage'u Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów. 

Zdjęcia (max. 2 MB) prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule „galeria uczuć”.
Fotografie powinny odzwierciedlać jakiś wybrany przez Was stan emocji np.: smutek, wesołość, niepokój, lęk, samotność, radość. 
Możecie to zrobić fotografując np. twarz ludzką, zjawiska natury, sytuacje, dzieła sztuki. Zainspirować mogą Was obrazy z obecnej wystawy prac Henryka Cześnika.
Do zdjęcia powinniście dołączyć swoje imię lub nick oraz tytuł i opis (do 420 znaków).Wybrane prace utworzą galerię w albumie na profilu Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów.
Zachęcamy Was do komentarzy – autorzy zdjęć z największą ilością lajków otrzymają atrakcyjne nagrody.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 lipca 2014 r. Informacje o wręczeniu nagród podamy na FB.